Profile

gone_noldo: (Default)
gone_noldo

June 2015

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Most Popular Tags

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
"Ну что там ангелы поют такими злыми голосами?" (Висоцький)

Рейс почався з попередження, начертаного в небі невидимою рукою. Ми нічого пристойного прочитати не змогли. Просимо допомоги залу - про що нас попереджають?Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.

Новини одним рядком

Aug. 18th, 2017 07:45 pm
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Пєрєіґрал™

 Терористичне угруповання «ФСБ» хотіло втемну використати колишніх учасників АТО для скоєння терактів на мокшанських болотах – Грицак. Головна новинка фашистських спецслужб – це використання втемну колишніх учасників АТО для прикриття своїх операцій. My two cents // Теракти на моцкві — вже скоро. Рязанскій сахар, ага.
 Мер Сіетла закликав демонтувати пам'ятник московському терористу Ульянову. "Жителі міста розчаровані через символи ненависті, расизму і жорстокості в нашому місті", - додав він. My two cents // Я тільки не розумію, навіщо взагалі у США встановлювали памʼятник одному з найбільш огидних міжнародних злочинців. Вони б ще Гітрєлу поставити пам'ятник.
 Тюркзіт. Ердоян закликав німецьких турків до бойкоту ХДС, СДПН та Зелених на виборах My two cents // Османський Ердоян пакостить німецьким партіям і тим самим стрімко веде свою країну назад у 1923 рік. З такими само наслідками.

Московсько-арапський тероризм

 Подвійний теракт в Іспанії. Вдень 17 серпня фургон врізався у перехожих на туристичній вулиці Рамбла в Барселоні. Загинули 13 людей, більше ста отримали травми. Потім, в ніч на 18 серпня, п'ятеро терористів були вбиті у Камбрільсі, коли вони також наїхали на перехожих. Раніше повідомлялося, що Іспанія екстрадувала до США московсько-фашистського кібертерориста Лісова, який готовий свідчити у ФБР проти своїх московських вата-жків, і блоґери слушно повʼязують ці дві події.
 Чутки. ЦРУ попереджало поліцію Каталонії про загрозу теракту у Барселоні за два місяці.
 Московська тербанда «ФСБ» готує в Україні теракти і гучні вбивства державних діячів - Грицак. Рашист планує теракти на стратегічних об’єктах життєзабезпечення, а також гучні убивства державних діячів. За останній місяць СБУ було виявлено три таких групи. Зокрема у Харкові 17 липня ми затримали керівника та головного виконавця-організатора такої групи, яку підготувало Головне управління Генштабу ЗС РФ, вони отримали завдання вчинити вбивство кількох громадських і державних діячів України.
 Рашист ніяк не заспокоїться. Теракт у Фінляндії: чоловік з ножем напав на перехожих у місті Турку. У результаті нападу загинула одна людина

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
........ "Когда нужно стрелять — стреляй, а не болтай." ........

Горіла сосна, палала…
І не сосна то була, а зовсім степ. І степ горів після обстрілів, вогонь перекидався на хати, хати займали вогнем та димом нові хати.
Діло було у зоні прифронтовій, та вже брешу – якій там прифронтовій, у самій фронтовій зоні то все було.
А як вже люди зупиняли той вогонь – розказали нам скупо і коротко, а ми, як завжди, почитали між рядків і трохи здивувались:

«Українська та російська сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін у взаємодії з представниками ОБСЄ та ДСНС України забезпечили заведення та утримання режиму «Тиша» під час гасіння пожежі 14 серпня в населених пунктах Авдіївка, Катеринівка, Мар’їнка та Опитне. Загоряння виникли внаслідок як обстрілу позицій сил АТО силами НЗФ ОРДО, так і самозаймання або перекидання вогню з прилеглих полів.
Завдяки таким скоординованим діям сторін вдалося відвести загрозу пожежі від житлових кварталів населених пунктів, упередити майнові втрати, а можливо і людські жертви.
Організовані спільні дії свідчать про те, що сторони здатні ефективно виконувати раптововиникаючі завдання, пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.»
https://www.facebook.com/ato.news/posts/1664141573596642

Тобто, ви зрозуміли? Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1518251858235510?ref=notif¬if_t=notify_me¬if_id=1503044697506772

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Учора над Ф.О.Н.Д.ом лунало горюче та болісне:
- Нічого... Нічого везти! Повеземо порожню машину. біда-біда...
Ф.О.Н.Д. не зважав та пакував.
Сьогодні над Ф.О.Н.Д.ом лунає:
- Біда-біда... Машина не резинова. Нікуди, нікуди пакувати. Знімаємо сидіння...

Ф.О.Н.Д. завжди чує оце горюче та болісне:
- Нічого пакувати. Веземо порожню машину.
Він звик до того, Ф.О.Н.Д.
Уперше він чув таке влітку 14-го. Тоді на кожен рейс лунало болісне:
- нічого... нічого везти. Повеземо порожню машину.
А потім думали - що ще зняти з машини зайвого, аби вліз увесь груз.

Просто Ф.О.Н.Д. знає - то таке чаклунське заклинання. Без тієї жалібної пісеньки і рейс не вдасться.Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1518239171570112

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Чорне море ще всміхнеться

 Інтерпол оголосив у міжнародний розшук вивезені до Криму картини

У своїй сторонці

 З вітерцем і без заторів: Полторак приїхав на репетицію військового параду на метро
 Нацбанк продовжує зміцнювати офіційну гривню. Офіційний курс НБУ на 17 грудня: 100 USD – 2557,2720 гривні; 100 EUR – 2994,5655 гривні
 Імпорт легкових авто в Україну зріс у 2 рази
 В Україні відкрили базу даних власників всіх компаній. Україна приєдналась до Глобального реєстру бенефіціарних власників – ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості й запобігання корупції.

Пєрєіґрал™

 Міністр оборони Польщі Антоні Мацєревич, прямим текстом: Тільки сила може зупинити агресію моцкви
 Чутки. Іран будує завод із виготовлення ракет в Сирії
 У столиці Венесуели на одній зі станцій метро прогримів вибух My two cents // Цього варто було очікувати. Рязанскій сахар, «учєнія» «Віхрь-Антітєррор», сплотіцца вакруґ лідєра в етот трудний чяс, і все таке інше. Одразу після того, як США заявили, що не сидітимуть просто спостерігати за жахом, який відбувається у країні з найбільшими запасами нафтогазу і населенням, одним із найбідніших на планеті. Все це означає, що режим подєльніка моцкви Мадуро вже дихає на ладан. Залишається лише одне питання відкритим — скільки ще невинних життів потягне цей режим за собою до могили.
 США розмістили в Кореї протиракетні установки Patriot для захисту від московської банди «кндр», яка тимчасово окупує частину Кореї. У розпорядженні бригади вже знаходяться 12 зенітно-ракетних установок PAC-2 і PAC-3 в Осані, Сувоні, Кунсані, Кванджу.

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
https://www.youtube.com/watch?v=ldDAjFyCSgQ&feature=youtu.be

"... Ми насправді багато часу проводили за бесідами про Україну. Жили в одному домі, снідали разом, злагодженою командою рятували апаратуру від дощу... Наші розмови були не заради підтримки бесіди, людям дійсно цікаво дізнаватися правду з самого переднього краю, з перших вуст. І в Германії, і в Польщі знають щодо ситуації в Україні. Слухали дуже уважно і довго - скільки розказували, стільки і слухали. Багато розпитувати. На такі питання в нас вже були заготовлені відповіді, бо в Україні питають про те саме. Задача лише перекладати на англійську і пояснювати такі речі, які українцеві пояснювати не треба. Іноді ми настільки захоплювались розповідями про фронт, що не помічали, як слухачі втискаються в крісла, міцно тримаючись за бильця обома руками..."
(Олександра Макарова)

отак-от, братці. Отака в нас музика.
Санді та Женя - не треба вважати, що ви їздили відпочивати.
Це теж робота. І навіть для фронту і країни.Read more... ) Łowżył

Дякую, Ф.О.Н.Д., що дав нам вісімнадцять днів відпустки. Що з розумінням поставився до такого формату відпочинку, бо для нас це дійсно важливо.
Коли почалась війна, я вирішила всі свої справи робити після перемоги. Але неможливо посунути життя, коли воно так сильно б'є по голові - саме тут і саме зараз.

https://www.facebook.com/sandy.pruel/posts/1675227945852319

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Московський кібертероризм і пропагондонство

 СБУ видворила з України московську пропагондоншу: в'їзд заборонений на три роки
 New York Times: Хакер з України може розкрити таємниці московсько-фашистських кібератак

Covfefe

 Після заворушень у Шарлотсвіллі Трамп нарешті засудив расизм My two cents // Здається, взагалі уперше за свою карʼєру
 Від Трампа йдуть бізнес-радники. Через неналежну реакцію президента США Дональда Трампа на події в Шарлотсвіллі кілька керівників відомих американських компаній вийшли з бізнесової ради при американському президенті. My two cents // Бізнес-еліти, акули імперіалізму, які «не мають честі і совісті», виявилися більш чистоплотними, ніж пересічні американські виборці. Так тожє буває.
 У Північній Кароліні мітингувальники перекинули пам'ятник військам Конфедерації. Акція протесту в Дюрамі пройшла після зіткнень неонацистських організацій і їх супротивників в Шарлотсвиллі.
 Голова Конгресу профспілок США пішов з радників Трампа. Через неналежну реакцію президента США Дональда Трампа на події в Шарлотсвіллі з бізнесової ради при американському президенті вийшов голова найбільшого профспілкового об'єднання країни. My two cents // Атлічна! Трамп, уся виборча кампанія якого базувалася на оклахомських реднеках без освіти — тобто, робітниках — посварився з профспілками. Ну молодець же!

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Діана Макарова:

Друзі
Фондери
Знайомі та просто читачі

Зараз йдуть останні закупки перед рейсом. Трохи не вистачає на господарчий список - генератори, бензопили, інструмент тощо.
Просто прошу допомоги.
Прошу - якщо ми хочете допомогти фронту разом з нами, то зараз буде саме вчасно.

Це основна фронтова картка нашого Ф.О.Н.Д.у
Приватбанк, на ім"я Анни Косінової

5168742325629057 гривнева
5168742011739731 євро
5168742017380183 доларова

PayPal btf-1@ukr.net

Усі інші реквізити Ф.О.Н.Д.у завжди знаходяться тут
https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324

Якщо ви не можете допомогти фінансово - репост теж допомога.
Дякую, люди.


https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1517361404991222
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
ТИРАЖ
про який так довго говорили більшовики, відбувся!
Що то за книги, багатьом з нас пояснювати не треба. Фронт також добре знає ці брошюри.
Видання чергове, розширене й доповнене

ПОШИРЕНІ ІНЖЕНЕРНІ БОЄПРИПАСИ 2014-2017
методично-довідковий посібник

Тобто, тут йде мова про міни та інженерні заряди, які використовувались та використовуються на фронті - нами, але найбільше (скажу вам по секрету) проти нас.
Більше не буду нічого розповідати - наш тираж перед вами, замовити можна в нас. Перевагу надаємо замовленням, які надходять з фронту.
Книги видаються безкоштовно.

А ми лишаємось вдячними тим, хто вклався в цей тираж - типографія ВАІТЕ
(vaite.kiev.ua)
керівництву цієї типографії
та тим, хто познайомив нас і провів переговори - @Oksana Dutka https://www.facebook.com/oksana.dutka.5/friends
та одна журавлина команда, що зазвичай воліє лишатись інкогніто.
Дякуємо, Журавлина командо!
Дякуємо, типографія ВАІТЕ!
Ваша робота врятує не одне життя.

Але у першу чергу ми дякуємо автору цих книг - за його знання та постійну копітку працю по обробці оцих страшних, корисних, безумовно вибухових, оновлених та розширених даних.Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1517326564994706

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
БАТЯ, Я СТАРАЮСЬ!

Почему я не пишу посты?
Почему я шляюсь где-то, чёрт знает где, вместо того чтобы, как и полагается порядочной главе волонтёрского фонда - сидеть в интернете, честно просить денег и давать аналитику по фронту. Не, ну у нас же что волонтёр - то и аналитик. А как глава какого волонтёрского фонда - так аналитик в кубе...

Так я вам объясню, почему я не аналитик, и почему мне даже некогда честно просить денег.
Вот обратите внимание на эти вены. Обратите-обратите. И вот только не надо вот этого вот:
- Ну да... На днях она постила коноплю, а тут уже все вены поколоты. Хорошо шагаем!
Не надо - потому что у меня тоже чувство юмора есть, и такую хохмочку я придумала раньше вас.

Хорошо, не хотите обращать внимания на вены - обратите внимание на задний план. Вы ощущаете, как кипит работа? Вы видите ли эти завалы, явственно нам декламирующие:
- А эти вот эти самые скоро едут на фронт. Гля, уже коробки готовят, чего-то там выкладывают. Скоро паковать будут.

Так если вы так подумаете - я вам отвечу, что совершенно верно. И к вопросу денег - так их нет, как и не было. Потому что закупки идут. Идут же закупки. И откуда-то ж деньги, берутся?
А знаем откуда. И благодарим неустанно тех, кто слышит фронт, и нас слышит.
А кто слышит? - а те, кто и слышал всегда.
Стало ли меньше таких людей? - стало, да. Но не критично мало.

А к чему вены? Что это она там демонстрирует?
А, это просто фото для отчёта - перед теми, кто волнуется, почему я до сих пор не обследуюсь. Кто вкладывается в моё обследование и лечение.
А я ж честно обследуюсь, вот фотография, вот я вам докладаю. Уже полгода обследуюсь.
как вспомню, что надо бы...
как нагнут меня крепко, что, мол, надо бы...
как свяжут да увезут в лабораторию...
так и обследуюсь.
Крови уже видимо-невидимо сдала. Да хоть бы на пользу, а так - одни анализы.

А, да, вот ещё - вот та мина на заднем плане - это макет. Товарищ капитан, не напрягайтесь так сильно.

И последнее - обратите внимание...
Впрочем, вы и так обращаете.
Спасибо вам.https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1516847841709245

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
... і телевізор у бліндаж

Дякуємо, Pavlo Shevelo
Ви одразу відгукнулись на наше прохання про телевізори, а потім ще й поганялись за нами - та приїдьте ж, заберіть нарешті.
:)
Дякую за терпіння - і за телевізор власне.
Якраз те, що потрібно - компактний, бліндажний, робочий.
І ось-ось ваш хоробрий телевізор відправляється на своє бойове чергування до сектора М.

Служи, телевізоре, чесно!
Обирай українські канали, як би це складно не було - а відомо, що на нашому фронті це досить непросто.
На жаль, на українському фронті бійцям легше спіймати російський канал, на жаль усі наші потуги по розробці контрпропагандних дій лишаються потугами хіба що на папері, а не на ділі - але це вже зовсім інша історія...

На жаль, усі українські канали, які можуть прорватись на фронт - саме про фронт говорять вкрай мало.
Ну, отаке в нас телебачення - телебачення, для якого війни майже не існує - але це вже теж зовсім інша історія...

Поки що ж - один телевізор у бліндаж. Приємно.
Скажіть, а у вас нема ще старих робочих телевізорів?
В нас ще три бліндажа живе без новин - хай хоч яких, нехай хоч телевізорних.https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1516458868414809

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Московсько-арапський тероризм

 Теракт у Франції. У передмісті Парижа автомобіль в'їхав у літній майданчик кафе, загинула дитина. За попередніми даними, наїзд на літній майданчик піцерії було скоєно навмисно.
 Іракська армія готується відбити в москвобанди «ІГІЛ» місто Таль-Афар
 Чутки. У Сирії повстанці збили винищувач терористичної армії Ассада

Назустріч Нюрнберґу

 Московський гауляйтер Янукович підписав лист, який показував Чуркін в РБ ООН - представник України в ООН Сергеєв. Раніше захист Януковича послався на протокол допиту Сергеєва у Нью-Йорку, намагаючись довести, що підписа не було.
 В лютому 2014 року в Раді безпеки ООН знали, що в Криму здійснюється акт агресії - Сергеєв. Він зазначив, що розповів Раді безпеки, що відбувалося захоплення державних установ і військових об’єктів у Криму невідомими людьми в зелених мундирах.
 Іловайська трагедія: У військовій прокуратурі пообіцяли зробити все, щоб московсько-фашистська розстрільна команда і рашисти, які віддали наказ на військовий злочин, сіли на лаві суду в Гаазі.

Санкції

  Понеслося. Перший московський банк відключено від SWIFT My two cents // А коли добре навчаться вирубати, то вже вирубатимуть по-серйозному. Учора ця новина зʼявилася на помийках зрадофілів, патріотів.орг.уа і інших новососій.ру, а сьогодні вже зʼявилася на офіційному московському рамблері і вз.ру. Що ж, вітаємо косолапих з почином! Сподіваємося, що не останній.
 Терористичний Іран, який порушував умови ядерної угоди і постачав московському фашистові китайську зброю, забикував і пригрозив вийти з угоди про ядерну програму в разі нових санкцій США

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
От теж комусь буде приємно отримати.
Хлопці, там слідком пішла наступна посилка, вже від виробника - так що ловіть одразу дві.
І не забудьте ж вимити медузи! Бо ми не встигали.

А за маленьке, але таке потрібне багатство дякую тобі, Андрей Стовбуха
Дякую, старий друже, за те, що коли б тобі не подзвонили...
коли б не запитали:
- Радість моя, а в тебе ось оце є?
ти спокійно відповіси:
- Є.
- А ось, наприклад, ось-ось це? Є?
а ти знову відповідаєш:
- Є.
А ми знову:
- А медузи там миті?
А ти:
- Та вже сама помиєш. Приїдь та забери.

А де знаходиться така чарівна скринька, ми вам так просто не скажемо.
Лише на вушко, лише своїм, лише по секрету - наприклад, на весь інтернет.
:)

... ага, і хлопці - вимийте медузи!
хоча, здається, я вже це говорила.

Read more... )https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1515849415142421

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Диана Макарова: Молодец, Татьяна.
Давно надо говорить так - спокойно и без накруток. А то у нас привыкли, чуть что:
- Оооооуууууэээээ, это у тебя ПТСР!
- Ааааааааооооооооааааа, тогда поняяяятно...

Ну, и о том, что всех к мольберту тащить не показано. Тут ведь как - если уже у тебя оооооуууууээээ, то поможет нечто индивидуальное. И увлечение товарища по палате плетением бисера - у тебя может вылиться в рубание дров. К примеру.
А что, тоже хорошая разрядка.
А если серьёзно - Татьяна Рожкова говорит о том, что всё индивидуально, братцы, всё индивидуально...
А я повторяю свою привычную мантру - не чешите вы всех одним гребнем. Неполезно это.

З кризовим психологом Тетяною Рожковою говорили про те, чи дійсно всі бійці, які воювали у цій війні, мають посттравматичний синдром. А також, чим небезпечна контузія, які наслідки вона має і як їм запобігти.

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Covfefe

 У США мусульманці виплатять $85 тисяч компенсації за примусове зняття хіджабу My two cents // Причому самий прикол у тому, що неонацисти, ку-клукс-кланівці і інші трампаньєтки ані чичирк проти арабських завойовників на території США.

Московсько-арапський тероризм

 Чісто-поржать з наївних. Командующий Ливийской национальной армией маршал Халифа Хафтар заявил, что поднял на встрече с главой МИД Сергеем Лавровым вопрос об оказании Россией военной помощи Ливии. "Да, обсуждали. Уверены, что Россия остается нашим хорошим другом и не откажет в помощи", — сказал Хафтар журналистам. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Ще один теракт у США. У штаті Вісконсін під час автоперегонів були розстріляні три людини.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Московсько-фашистська пропаганда та терористи готують інформаційну операцію про "переслідування ssкоєзичних" в Україні. Операція буде проведена синхронно з московсько-фашистськими ЗМІ і координуватися адміністрацією Главватніка.

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
От кому-то свезло...
Свезло и подразделению.
Носите, уши, на здоровье.

... а мы продолжаем закупки, выискивая, вырыскивая, где подешевле и покачественнее.
А потому что работа волонтёра такая - искать и рыскать.
А работа артиллерии - стрелять, сами понимаете...

И если вы вдруг решите помочь фронту вместе с нами - вот наши реквизиты
https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324?pnref=story

А вам - спасибо, люди.
от нас и нашей (в данном случае) артиллерии.https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1514854721908557

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Назустріч Нюрнберґу

 Трибунал наближається. Міжнародний кримінальний суд продовжить розслідування нападу терористичної банди «РФ» на Грузію в 2008 році My two cents // Думаю, коли Почнеться™, то моцкві пригадають не лише 2008 рік, а й багато що іще. Наприклад, напади московського «сссра» на Вʼєтнам, Чехословаччину, Угорщину. А цілком можливо, що ще й піднімуть матеріали за 1939, бо під час Нюрнбергу злочини коричнєво-красних — покарані, а злочини красно-коричневих — ні.
 Наявні докази дозволяють засудити московського рашиста Ассада за військові злочини - прокурор Карла дель Понте. Робота комісії ООН не може бути доведена до кінця шляхом створення суду через право вето моцкви у Раді Безпеки.

Covfefe

 Спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання фашиста у вибори американського президента, планує допитати ряд високопоставлених співробітників Білого дому, у тому числі — екс-главу апарату Білого дому Райнса Прібуса.
 Чутки. Екс-зять трампаньєтки Манафорта зустрічався із слідчими у справі щодо співпраці тестя з московською бандою «Партія регіонів», відмивання грошей та податкові порушення Манафота.
 До трампаньєткі Скарамуча починає шо-то такоє доходити: У Білому домі є люди, які хочуть усунути Трампа - Скарамуччі

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
І ЩОДО ПЕКЛА...

"... думаю, після смерті
волонтери потрапляють до пекла.
сновигають там - чорні, закіптюжені,
майже невідрізнимі від місцевого персоналу.
часто мотаються до раю за амброзією
(помагає від опіків)
і перев'язочними матеріалами.
ангели закривають очі на порушення уставу."
(Леся Рой (Lesya Roy)

І щодо пекла...
Ви мене знаєте Read more... ) Але пекельний серпень вже не витягуємо.

Не амброзії заради, а лише пекельної кухні для - і я, і Ф.О.Н.Д. просимо вашої допомоги.
У пекельному серпні нам одних прицілів потрібно закупити три штуки
генераторів дизельних - два.... та ну його, хоча б один
не враховуючи дрібниць типу

Планка Пікатіні на ПКМ, 1 шт
Панель сонячних батарей, велика, 1 шт
Сітка маскувальна, 1 шт
Планшет, 12 шт
ПНБ 2+, 2 шт
Кемелбек, 3 шт
Окуляри, 4 шт
Бінокль 7x50, 3 шт
Системний блок, потужний, 2 шт
Флешка MicroSD 8 GB, швидкісна, 2 шт

АВТОМОБІЛЬНИЙ СПИСОК

Інструменти, 1 набір
Динамометричний ключ 50 кгс*м/500 Н*м
Лебідка 1,5-2,5 т
Лінійка ПСК-ЛГ, діапазон вимірів 1050-1340мм, 1480-1820 мм
Зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів, 5 шт
Комплект зчеплення на Таврію, 1 шт

ГОСПОДАРЧИЙ СПИСОК:

ключі свічні, 2 шт
пульверизатор для фарбування машин, 1 шт
плівка, 6 рулонів
бензопила, 4 шт
болгарка, 1 шт
стрічка ізолююча
мішки, 2350 шт
скоби будівельні 100 шт
рукавички робочі
душі переносні 35-40 л
кабель 2x4.0, 4,5 км

з деякими позиціями можна посперечатись - чи так вже вони потрібні. Але ми сперечатись не будемо, бо знаємо точно - потрібні.
Списки вивірені, зайве прибрано, усі заявники сто разів перевірені.

І якщо ви не будете проти поваритись в нашому серпневому волонтерському пеклі разом з нами - нагадую вам наші реквізити. Вони завжди знаходяться тут
https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324

Найголовніші тут зараз
Приватбанк, на ім"я Анни Косінової, картки для фронту

5168742325629057 гривнева картка
5168742011739731 євро
5168742017380183 доларова

та пейпал
PayPal btf-1@ukr.net

І прошу вас пам"ятати - добрячий репост в нашому пеклі теж допомога. Ще й яка допомога.
Дякуємо вам, люди.

Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1514545425272820

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Тетяна Яковлева:
Відповідаю ФБ - у мене на думці знову мішки. Не вистачає 5600 (
Знову прошу допомогти друзів - картка для допомоги - 516874232562057 на ім'я Ганни Косинової. Примітка - на мішки. Мішки, які рятують життя.


https://www.facebook.com/tetiana.yakovleva/posts/1379686775480176
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Дати

 97 років тому Польська армія спільно з УНР розтрощили красно-коричневу заразу під керівництвом вата-жка рашистів Тухачєвського.
Ця подія отримала назву «Диво на Віслі».
Щоправда, Українську державу це вже не врятувало.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Повідомлення про проблеми із супутниковою навігацією на Чорному морі наводять на думку, що терористична моцква, можливо, випробовує нову систему "спуфінгу" GPS.

Санкції

 Після введення США санкцій проти бандитського режиму Венесуели, рашист Мадуро забажав зустрічі із Трампом віч-на віч. Був відшитий.
 Османцям не подобаються антифашистські санкції, введені Європейським Союзом за анексію фашистом Криму.
 Трамп захотів ввести додаткові санкції відносно московської тербанди «КНДР»

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Нафта дешевшає на даних про зростання видобутку в країнах ОПЕК. Brent подешевшала до $51,48 за барель, WTI - до $48,16 за барель.

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
- А що це у вас за інсталяція?
- Ну, це навуличне продовження нашого музею війни.
- А що там?
- Голова Лєніна з сектора Д. Круг рятувальний з сектора М. Конь пєдальний просто з морського берега.
- Я, конєчно, ізвіняюсь, но хто там з цих двох конь пєдальний?

Хороше питання...https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1513860878674608

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Меня повезли на Десну. Я сама попросила.
Я вошла в Десну впервые в жизни, так получилось, я никогда не ездила на Десну - но я вошла в неё, словно всегда её знала.
Мне было знакомо это течение и водовороты, деревья, снесенные водой и торчащие посреди реки.
Конечно, я знала Десну. Потому что я знала Северский Донец. Две эти речки совершенно одинаковые, если забыть, какие они разные. Например, давайте учтём плотность воды...

... Северский Донец случился неожиданно.
Лето уходило. Я шла Read more... ) потом войти в эту реку и наконец понять, чем же они отличаются - такие похожие реки, Десна и Северский Донец. Возможно, плотностью воды.
Только мне надо забыть о той глупости, что я ляпнула когда-то - пусть меня похоронят на берегу Северского Донца.
Не надо.
Эти берега сильно размывает.
Некачественные могилы на таких берегах.

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1513282722065757

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
- От не делайте репосты, дети мои!
(так я время от времени говорю самоё себе)
Потому что топик-стартер вдруг раз! - и пост уберёт.
Ну, то ли забоялся, то ли понял, что дал фалстарт - то ли опять же забоялся.
А ты потом сидишь, дурак дураком - а был ли мальчик?

- От не делайте репосты, дети мои! Ничего нет важнее вашего авторского контента.
(так я время от времени говорю самоё себе)

Но без репостов тоже никак, тут же снова говорю я самоё себе.
- Значит, делайте репосты, дети мои. Только проверяйте автора - некоторые авторы способны сильно забояться и убрать свой пост.
Фу на таких авторов, дети мои!
(так я снова и снова повторяю самоё себе)

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1512964575430905
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
- Скажите, Шерлок, почему вы так яростно бросились в эту траву и стали рвать букеты? Вы уже что-то знаете об этом растении в нашем дворе?
- Это же элементарно, Ватсон! Я теперь знаю всё о предыдущих жильцах нашего двора!Читати:
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1512053245522038

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Александр Москаленко побачив в нас фото банерів і звернувся до мірозданія, скромно длубаючись носком берця у фронтовій пилюці:
- От нам би такіііііі...
- Нема вже. - відповіла я з жалем.
- А чого це ти підміняєш собою Мірозданіє? - обурилось Мірозданіє.
У результаті Александр Москаленко отримує купу банерів.

Воїн фронту, запам"ятай!
Треба вміти правильно говорити з Мірозданієм!
Москалєнко вміє...

Саша, приходь до нас в коменти, ми тобі поаплодуємо - а сам тим часом готуйся приймати нову посилку.
А ми, як завжди, дякуємо тим, хто віддав нам ці банери, тим, хто забрав та привіз нам ці банери. І тим, чиїми силами буде відправлено на фронт ці банери.Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1511949248865771

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Московсько-арапський тероризм

 Вашингтон вислав двох кубинських дипломатів. Підставою для видворення двох кубинських дипломатів стали загадкові симптоми у дипломатів США в Гавані.

Трампіада

 ФБР провела обшук у домі трампаньєткі Манафорта
 Військові-трансгендери подали до суду на Трампа через заяви в його Twitter My two cents // Фраза «геї vs. 3.14дораси» засяяла новими фарбами. :)
 Чутки, поржать. Трамп починає день із перегляду позитивних новин про сєбя, любімого. Трампові готують спеціальну папку, яка оновлюється двічі на день.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Пропагондонське угруповання Mail.ru оцінило збиток від виходу з України. Рашист на повному серйозі хоче нас переконати, що втратили лише 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року.

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Я в цьому мало розуміюсь.
Я ніколи не займалась політологією.
Але ось цей старий документ, "внєзапно" оновлений та забезпечений новим, який подає на ратифікацію деякі зміни та доповнення.

http://asozd2c.duma.gov.ru/addwork/scans.nsf/ID/60633A1CD855DA784325817800218943/$FILE/245943-7.PDF?OpenElement

нічого такого страшного - нє?
Якісь там правки, якась ратифікація.
І взагалі справа стосується Бєларусі. Так, ми знаємо, що в Бєларусі зараз повно російських військ. Але ж у них навчання. Спільні, все таке...

... можливо, я помиляюсь, але десь взимку, якраз після перемоги Майдану - Росія закрутила в своїй думі дуже схожий документ, який стосувався тоді України.
Ще не було зелених чоловічків в Криму. Ще ми ходили на Майдан як на роботу. Ховали свою Небесну сотню.
І якраз вийшов подібний документ.

Я пам"ятаю, як тоді це діло сколихнуло Майдан. Плакала дівчинка з Москви і просила пробачення в українців.
Та потім нам роз"яснили і сказали, що це ніяке не оголошення війни, як нам здалось. Це просто - ну, просто ратифікація якихось декларацій про наміри чи що...
А потім завєртє...
Крим, потім спалахнув Донбас, почалось АТО.
Коли вже тут ставали політологом, кажу ж - ми більше прикладні.

Але у мене є стрічка френдів, де дуже-дуже багато політологів. У моїх френдів є свої френди, серед яких політолог на політологу.
У нас же де політологи? - правильно, у фейсбуку.
Прошу вас, шановні політологи. Роз"ясніть неполітологам, що означає цей новий документ, поданий вкупі з старими.

увага - це не розгін теми
це не страшилка
не егегей і не огого
я просто не розумію. Прошу роз"яснити.

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1511522782241751

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Хочеться писати настанови молодим жінкам - іронічні, часом саркастичні, іноді цинічні.
Хочеться тримати мундштук в тонкій руці, рукою другою злегка торкаючись перлин у довгому намисті.
Хочеться хрипло відпускати вагомі та нещадні жарти цій молоді, що так бездарно розпузкає хвіст.
Хочеться розгорнути молєскін і вивести чорнилом заголовок на першій же його сторінці:
"ЯК МИ ПОЗНАЙОМИЛИСЬ З ГЕНЕРАЛОМ N... життя та смерть одного роману, що спалахував час від часу на лінії фронту"
а потім вивести образ генерала, зліплений з кількох прототипів, закохатись в нього, розбити всі надії, згадати, що генерал вигаданий, зареготати й спалити молєскін - і знову палити довгу тонку сигарету, міцно забиту у мундштук.

... а чого тобі ще хочеться?
Он отримала список запчастин на фронтові машини?
Сиди собі, суши голову, де взяти грошей на ті запчастини.
І можеш навіть запалити ссигарету в мундштуці, якщо тобі це раптом допоможе.

А хто хоче допомогти нам в нашій допомозі фронту
хто хоче й може вкластись в запчастини для фронтових машин, будматеріали для нових бліндажів на нових позиціях, і в те-се інше корисне й потрібне на фронті - ось тут завжди знаходяться всі наші реквізити.

https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324

Дякую вам, люди.
Так і запишемо в наших фронтових молєскінах.
І подякуємо принагідно тим, хто не забуває про одну з най-най-нагальніших потреб - інструменти.
Дякуємо, Сашо. Досі не пишу твого імені у фейсбуці, здається, так ми домовлялись в 14-му.
А пора б озвучити.
Дякую, ще один наш Саша. Олександр Ільченко

Шляхи оцих наборів були майже паралельними. Аж ось раптом перетнулися. Буває таке в наших геометріях, клянусь Кармою.Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1511335548927141

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Московсько-арапський тероризм

  У Туреччині затримали московського терориста, який планував атаку на військовий літак США
 Схоже, московні не дуже подобається відновлення дипломатичних стосунків США та Куби: Чутки: Американські дипломати зазнали ультразвукової атаки. Деякі дипломати могли повністю втратити слух. Працівники дипмісії із кінця 2016 року страждали від різних симптомів, схожих на струс мозку. Американські медики теж не могли визначити причину симптомів. Стаття на CNN містить багато подробиць.

Пєрєіґрал™

 У Ватикані готують візит Папи Римського до агонізуючої моцкви My two cents // Не інакше, на отпєваніє «гаспрома» їде. :)
 Чутки. Пентагон підготував план превентивного удару по стартових майданчиках ракет московського терористичного угруповання «КНДР». За неофіційною інформацією, план передбачає атаку важкого бомбардувальника B-1B з військової бази в Гуамі. Зараз там шість таких бомбардувальників.
 Японія заявила про готовність збивати ракети КНДР при спробі атакувати військову базу США
 Московсько-фашистський військовий шпигунський літак Ту-154 пролетів над Пентагоном, Білим домом і Капітолієм та іншими урядовими установами США в рамках Договору з відкритого неба
 Держдеп США: візит Плєшивого Карліка до тимчасово-окупованої Абхазії — недоречний

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

 США наклали санкції на вісьмох чиновників конституційної асамблеї Венесуели

Московсько-арапський тероризм

 Ізраїльські ВПС завдали авіаудару по об'єктах московської тербанди ХАМАС у Секторі Газа
 Чутки. У центрі столиці Чорногорії прогримів вибух
 Невідомий збив автомобілем військових у передмісті Парижа. Невідомий наїхав автомобілем на групу французьких військовослужбовців у передмісті Парижа, внаслідок чого постраждало шестеро осіб. Сам винуватець ДТП втік разом з транспортним засобом.
 Терористи відкрили стрілянину по натовпу людей в Чикаго, є жертви


Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Егегей, у нас знову вибухнув Молот!
Егегей, підхопимо, репостимо!
Егегей, скільки жертв від нього!

... безвідносно щодо Молотів - а інформацію ви перевіряти якось намагались?
Чи вам Мирослав Гай сказав?
Чи Назар приходько?

Молоти - зло, це вже зрозуміло.
Але ж кожен вибух прив"язувати до конкретного зла - це, як мінімум, некоректно.
І перевіряйте ви інформацію, заради Бога, перш ніж підхоплювати та егегей!

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1510294052364624

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
........ "Два мира - два Шапиро" ........
(епіграф)

Є в мене друзі – росіяни.
Є в мене френди звідтіля ж.
Я їх ціную. Я люблю їх. Я вдячна їм.
Їх мало, дуже мало. Але вони перевірені часом та спільним болем – і цей пост буде НЕ про них.

Їх було дуже багато – друзів та френдів з Росії. Поки я не почала їх викреслювати.
Перші риски на імена лягли під час Майдану. Але й тоді тих друзів ще лишалось багато.
Потім війна Росії проти України. І я почала закреслювати імена дуже швидко. І з кожним викресленим іменем наче ставало чистіше навколо мене, неначе більшало кисню в повітрі – настільки моє повітря було на той час вже отруєне їхніми токсичними видихами ротових порожнин. Дехто з них називав себе лібералами.

(і що воно за звір такий - лібералізм?)

У всіх у нас є певний пул видних громадських діячів з Росії, які допомагають нам. Або невидних громадських діячів.
Є в нас ті славнозвісні Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1510222259038470

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Польща хоче відмовитися від московського газу за 5 років
 Запаси газу в українських сховищах збільшилися до 13,4 мільярда кубів. Добовий обсяг закачування газу в підземні сховища станом на 5 серпня становив близько 55,42 млн кубометрів.
 Ще один міжнародний трейдер пройшов кваліфікацію ЄБРР для постачання газу "Нафтогазу"

Трампіада

 Блєск і ніщєта трампаньєток. Підбито підсумки 200 днів Трампа в Білому домі: рейтинг Трампа встановив антирекорд. Роботу Трампа на посаді президента схвалюють 38% опитаних, у той час як 58% громадян не підтримують політику глави держави. Шокуюча інфографіка — тут
 На фасаді готелю Trump SoHo у Нью-Йорку з'явилася проекція із зображенням Терориста №1 і підписом «Happy to help, bro!» («Радий допомогти, бро»). Також на фасад будівлі були спроектовані зображення прапора Росії з написами «Follow the money» і «Кріпись, братан». Одночасно з цим перед будівлею марширували люди у формі, схожій на військову, і з прапором Росії в руках. Журналіст і мультимедійний художник Робін Белл з Вашингтона заявив, що це він організував акцію, і розмістив кілька роликів про неї у своєму твіттері. Він назвав акцію «Follow the money» («йди за грошима», один з ключових принципів розслідувальної журналістики).
 Washington Post: Трамп общается в твиттере с московскими ботами. В субботу утром президент Трамп поблагодарил в твиттере своего фаната по имени Николь Минси. Однако этот канал не принадлежит кому-либо по этому имени, пишет издание. По мнению экспертов, аккаунт является фейком, который распространяет дезинформацию, выгодную России.

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Дати

 8 серпня відзначається 9-а річниця московсько-фашистського збройного нападу на Грузію My two cents // Ми памʼятаємо. І ще памʼятаємо, що це більшість із нас нічого не зробили у 2008 для того, щоб фашистський напад не повторився у 2014 році.
 МЗС України вказало на відсутність жорсткої реакції світу на збройний напад фашистської моцкви на Грузію в 2008-у році. Через відсутність жорсткої і консолідованої реакції світової спільноти на злочин Кремля в Грузії її п’ята частина досі перебуває під окупацією.
 У дев’яту річницю вторгнення агонізуючої моцкви у Грузію міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що час зупинити московсько-фашистську агресію.

Read more... )
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Діана Макарова:
ще один репост. Вже заради оцього останнього абзацу:

"Не круто те, що ЗСУ при цьому тоннами закуповує і видає те, що потім ніхто добровільно не носить і або зберігає суто для офіційних заходів, або продає те, що здавати не треба, й купує нормальні речі. Але це вже зовсім інша історія, і ми про сумне не будемо - хіба у коментах хтось зголоситься погуляти хоч добу при цій погоді у літній піксельці та літніх таланах. У присутності свідків"

Дуже хотілось сказати - нарешті фронт заговорив.
Заговорив, незважаючи на можливість бути покараним за ті слова.
Заговорив реальний фронт - а не фронтовики в минулому, а зараз закуплені на корню лизуни високовельможних задниць.

Але я не скажу у цьому пості - нарешті фронт заговорив. Бо Лєра говорила завжди - правду, якою б вона не була гірка.

Дякую, Лєро.
Фронт, прошу, говори.
Будь як Лєра.Read more... )

https://www.facebook.com/lera.burlakova.5/posts/1483445028377540
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Дорогі друзі, побратими, посестри! Прошу репост!
З Віталіною Береза Бетула (Bereza Betula Alba) узгодили такий порядок дій.

ПРОЩАННЯ з ПРАПОРОМ Валентин Гонтар НА МАЙДАНІ. Сьогодні. 8 серпня. 21:00. Під стелой
Після виїжджаємо на Франківськ.

9 серпня. Панахида в м.Івано-Франківськ о 13:00. Будинок скорботи.

9.08. - ввечері -Валентин приїде додому в Криворівню.

Похорон 10 серпня 2017 р. Криворівня. Час уточнюєм
https://www.facebook.com/nvbarska/posts/2085869038105730
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Natali Barska:

Важно!
Сегодня, после 11 часов проведенных в Святошинском РОВД вместе с Береза Бетула (Bereza Betula Alba), дело Прапора Валентин Гонтар переквалифицировано по статье 115 часть первая - умышленное убийство.
Спасибо замечательному адвокату Andrej Shipika за то, что был с нами.https://www.facebook.com/nvbarska/posts/2085146974844603

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
ВОТ ТАК ВОТ...

- Вы, наверное, уже знаете... Мне родственники час назад позвонили. Норадреналин уже не нужен.

В последнем комменте к посту https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1909255722680973&id=100007896900752

вот так вот.
Снова кто-то не успел.
... я вам рассказывала? - с Майдана и всю войну мне снится один и тот же страшный сон - что я бегу, бегу, кому-то что-то привезти, кого-то вывезти откуда-то, пока нет окружения
и не успеваю.
И в этом сне всё всегда заканчивается почему-то окружением.
Любую беду теперь я воспринимаю как окружение - и снова не успели.
вот так вот...

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1508751672518862
lenta_ua: (Default)
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Человеки, ахтунг !
Нужна срочная попутка из Харькова в Полтаву, ответственный человек.
Забрать в Харькове у Татьяна Иванченко и доставить в Полтаву норандреналин в реанимацию, соблюдая все правила перевозки.
Чем быстрее, тем больше шансов, сами понимаете.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1909255722680973&id=100007896900752
Page generated Aug. 21st, 2017 04:47 am
Powered by Dreamwidth Studios